Ograniczona poczytalność – moje życie w UK Subs i inne dziwne historie, cześć 1 [ALVIN GIBBS] - książka Powiększ do pełnego rozmiaru

Ograniczona poczytalność – moje życie w UK Subs i inne dziwne historie, cześć 1 [ALVIN GIBBS] - książka

45,00 PLN

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

„Ograniczona poczytalność” to pasjonująca, niezwykle barwna autobiografia Alvina Gibbsa, wieloletniego basisty UK Subs, grupy legendy brytyjskiego punk rocka, a także byłego członka zespołu Iggy’ego Popa.
Pierwsza część wspomnień autora rozpoczyna się w ekscytujących dla popkultury czasach przełomu lat 1960 i 70., kończy zaś na pamiętnej trasie UK SUBS po Polsce w roku 1983, podczas której koncerty Anglików poprzedzała Republika.
„Alvin opisuje swoje doświadczenia z werwą i niezrównaną dbałością o detale. Jest pogodny, dowcipny i uzbrojony w wiedzę, którą można zdobyć w jeden tylko sposób – wychodząc do świata, żyjąc w nim i będąc uważnym przez cały czas.
Nawet jeśli nie słyszeliście choćby jednego dźwięku z jakiejkolwiek piosenki nagranej przez Alvina „Ograniczona poczytalność” i tak może was po prostu pochłonąć. Tak przejawia się nie tylko gawędziarski talent, ale i życie przeżywane w całej jego pełni” (Henry Rollins)
Tłumaczenie: Sebastian Rerak.
226 stron, format 152 x 229.

  • język polski

Producenci