PRODUKT „Uzależnieni” LP Powiększ do pełnego rozmiaru

PRODUKT „Uzależnieni” LP

Zajebisty kawał punk rocka AD 2013.

Więcej szczegółów

55,00 PLN

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Olsztyńsko-warszawska załoga, która po półtorej roku grania, dość znienacka ujawnia swój pierwszy duży album. Debiutują, choć żadni z nich debiutanci. Wszyscy zjedli zęby na graniu punk rock i znani są z udziału w tak znakomitych orkiestrach jak: Delicje, Edelweiss Piraten, El Banda, Krzyk Wolności, Massmilicja, Second Mind czy Utopia. Co nie znaczy, że Produkt jest podobny do którejkolwiek z tych kapel. Ich nowa muzyka to motoryczny punk rock, zaskakujący brudnym, szorstkim, radioaktywnym brzmieniem, niespokojnym nastrojem i mroczną aurą. W XXI wieku nie da się grać optymistycznej muzyczki, ani wesołych tekstów i im też się nie udało :).
Za to z pewnością jest ta płyta adekwatnym podkładem muzycznym pod rzeczywistość w której jesteśmy po szyje zanurzeni, i ostatkiem sił staramy się nie utonąć w jej śmierdzącym ale połyskującym pozłotkiem i kolorowym plastikiem, gównie.
Uwaga, płyta nie zawiera przebojów i nie liczcie nawet na wesołe refreny do nucenia przy pogowaniu, choć wokalista wypluwa z siebie całkiem sążniste elaboraty po polsku.

Uzależnieni
Promocje
Rana
Gra
Myśl
Myślisz…
Tępe zacięcie
Puste serca
Błogosławione miasto
Dalej iść
Jest czego się bać
staliśmy się starsi

kilka kawałków do posłuchania tutaj:
http://produktpunx.bandcamp.com/

  • kraj pl

Producenci