ANTIDOTUM "Testowane na ludziach" LP Powiększ do pełnego rozmiaru

ANTIDOTUM "Testowane na ludziach" LP

(...) porcja energetycznego punk rocka, żeby nie szukać daleko porównań, wystarczy wspomnieć Armię i Post Regiment (wokalistka, motoryczność, melodia), ale jednocześnie nie sposób odmówić Antidotum swoistego charakteru, który nie pozwoli ich zaszeregować do grona licznych, często przeciętnych, kopistów Postu. Do tego ostrzejsze, bardziej załoganckie teksty - po prostu żywy punk rock AD 2004.

Więcej szczegółów

50,00 PLN

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Aż dziw, że ta warszawska załoga nie zdołała wcześniej wydać płyty. Po debiucie w Złotej Skale ponad 10 lat temu zamilkli, a ich powrót w kwiecie wieku jest wyjątkowo udany - porcja energetycznego punk rocka, żeby nie szukać daleko porównań, wystarczy wspomnieć Armię i Post Regiment (wokalistka, motoryczność, melodia), ale jednocześnie nie sposób odmówić Antidotum swoistego charakteru, który nie pozwoli ich zaszeregować do grona licznych, często przeciętnych, kopistów Postu. Do tego ostrzejsze, bardziej załoganckie teksty - po prostu żywy punk rock AD 2004.

ANTIDOTUM

Najpiertw było Anti S U, jeszcze w szkole średniej. W 1992 roku zmienili nazwę na Antidotum. Pierwszy koncertpod tym szyldem zagrali na wiosnę tego samego roku. Wydali płytę "Katharsis" w "Złotej Skale" rok później.
Latem 1994 nastąpiła przerwa trwająca do zimy 2000.
Dziś Antidotum to: Anna, Kesur, KriKri i Wasyl.


( prom text :Antidotum)


1. Ręce we krwi
2. Śmieć
3. Zrób mu na złość
4. Kukły w garniturach
5. Na rzeź
6. Praca
7. Nielegalny
8. Za spiżową bramą
9. Gumowe kule
10.  Pchli targ
11. Troglodyci
12. Jutro
13. Księżyc
14. Nakaz kolędy
15. Kolejny las

Nikt Nic Nie Wie 2004  • kraj pl

Producenci